Svátek má: Zbyněk

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89 například po Liberci,po Jablonci v politicky pravičáckém kapitalistické kraji,kdy jim vydali i ŽL listy od 89.
• a zakázali v této firmě pracovat opakovaně i přes pracovní agentury Hoffman Wizard,Edymax,Ascari,Mc Roy, apd tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89.
• a nacpali sponzorské dary městskému politickému pravičáčkovy kapitalistovy odeesáčkovy Peltíčkovy,aby si s ním pak odeesáčci letěli na ty Maledivy a mě do schránky vhodili pak volební lístek ODS s nadpisem ´´zkušenosti´´ .
• nebo mě obrali na mzdě za poctivou práci,kdy jsem se v práci ve výrobě v automobil.provozu neflákal,nebo mě vyčetli obyčejnou pračku při pohovoru a zakázali v této firmě pracovat opakovaně i přes pracovní agentury,aby v zápětí nabrali cizince a nacpali
• ani na ty zpolitizované vysokoškoláčky,co by se ušlapali pro bohatství,co mě zakazovali pracovat po firmách v LBC kraji,ale cpali do ČR hromady cizinců,nebo mě obrali na mzdě za poctivou práci,kdy jsem se v práci ve výrobě v automobil.provozu neflákal,
• a jelikož jsem pochopil základní kameny politiky i bez vysokoškolských diplomů,i bez univerzit,i bez stranických knížek,nemusím už čumět na tu žumpu smradlavou zvanou politika,ani na ty zpolitizované vysokoškoláčky,co by se ušlapali pro bohatství.
• ,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím a od té doby se mě zlepšili i deprese,mám klid od pravičáků a od překabátěných komunistů na pravičáky a jelikož jsem pochopil základní kameny politiky,nemusím už čumět na tu žumpu smradla...
• A poznamenám ještě jeden skromný příspěvek,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zavedli po internetu povinné registrace,nebo jen volbu souhlasím na vyskakující okénka,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím.
• A poznamenám ještě jednu skromný příspěvek,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zavedli po internetu povinné registrace,nebo jen volbu souhlasím na vyskakující okénka,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím.
• A nyní se poroučím.Než odejdu s diskuze poznamenám něco skromně vtipného,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky změnili vysílací frekvence,mě přestala jít definitivně televize,už ale nemusím čumět na pravičáky a mám od nich pokoj.
• ,tak alespoň vidíte,jak umím s pc v praxi,to píšu jako lenochod.To mám prohlížeč,který pamatuje ještě Žižku z Trocnova a počítač co pamatuje ještě Indiány navíc blbne,musím jak blbeček několikrát opisovat číslo ´´zde opiš kód´´,než mě to vloží příspěvek.
• ale mám ručičky prostého,chudého,slušného poctivého,nezpolitizovaného člověka,tedy toho,kterému jste vy pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zakazovali v Libereckém kraji pracovat,tak alespoň vidíte,jak umím s pc v praxi,to píšu jako lenochod.
• Jak to ten"brigáda"stíhá,to sem furt sázet? Normálně,nemám obě ruce pravičácké kapitalistické zpolitizované vysokoškolské ani překabátěné komunistické na pravičácké kapitalistické zpolitizované vysokoškolské,ale mám ručičky prostého člověka.
• a jako pravičáčkům jim vadí husákovy chudý,slušný děti,chudý,slušný důchodci,kterých by se nejraději zbavili už mnohokrát jste to naznačili od 89 a nebo kdyby jste pravičácky řízli do reformy důchodů,kdy jako slušný chudý člověk bych skončil pod mostem.
• Jak to ten"brigáda"stíhá,to sem furt sázet? Nebo mu s tím něčí dobro.erové nezištně pomáhají? Někomu se to náramně hodí...
• Na co se těším,až si koupím se mzdy mouku a vyzkouším si upéci vlastní housky,až příští rok budu mít pár korun na to,abych si jel natrhat plané jablka pro vlastní potřebu a co naopak nemám potřebu volit jsou pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky.
• A jelikož chci jít už každým dnem dělat,jen co se na to budu cítit,tak se zde nebudu už s politickými pravicovými kapitalisty/pravičáky a s překabátěnými komunisty na politické pravicové kapitalisty se více bavit,nepotřebuji mít z nich zase deprese od 89.
• A jelikož chci jít už každým dnem dělat,jen co se na to budu na to cítit,tak se zde nebudu už s politickými pravicovými kapitalisty/pravičáky a s překabátěnými komunisty na politické pravicové kapitalisty se více bavit,nepotřebuji mít z nich zase deprese.
• a jako pravičáčkům jim vadí husákovy chudý,slušný děti,chudý,slušný důchodci,kterých by se nejraději zbavili už mnohokrát jste to naznačili od 89,já nejsem skutečně slepý a hluchý jako chudý,slušný,poctivý člověk,ale naopak jsem sečtělí z LBC kraje.
• alespoň budu mít ten toaleťák na WC,až budou volby i cena toaleťáku se zvedla o cenu inflace při vzestupu inflace vlivem vysokoškolských blbečků,kobyl,co se šťourají ve virech a jako pravičáčkům jim vadí husákovy chudý,slušný děti,chudý,slušný důchodci.
• dochází mě toaleťák.Nejdřív jste mě zakazovali po Libereckém kraji pracovat,pak na mě vypustili vir SASR Covid 2 (a dostali do exekuce) z USA laboratoře/kdy pravičáci klamou,jako už od privatizace/,tak alespoň budu mít ten toaleťák na WC,až budou volby.
• kdo bude žrát z hlavního koryta první,jako první vepřík/vepřice vpředu honem honem politický pravicový kapitalisti a překabátěný komunisti na politické pravicové kapitalisty budou volby,tak nezapomeňte mě dát do schránky volební lístky,dochází mě toaleťák
• ale můj volební hlas nezískáte a pravičácké pindy si bulíkujte na pravičáckých sněmech,ušlapejte se v honbě za korytama,za trafikama,kdo bude mít jako trilionář majetek jako Bezzos a kdo bude žrát z hlavního koryta první,jako první vepřík/vepřice vpředu.